Fundacja GOOD CHALLENGE ma na celu motywować ludzi do szeroko pojętej dobroczynności za pomocą specjalnie budowanego przez nas serwisu społecznościowego. Fundacja jest pierwszą w Polsce organizacją pozarządową z własnym portalem społecznościowym, który zrzesza i jednoczy dobrodziejów – ludzi, którym wciąż zależy na innych ludziach i naszej planecie.

Obszar zapotrzebowania w tym szczegółowy opis zadań wolontariusza/ki: Fundacja GOOD CHALLENGE poszukuje wolontariuszy-inflencerów 🙂 Jeśli lubisz prowadzić swój profil społecznościowy na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy TikToku i chciałbyś motywować ludzi do szeroko pojętej dobroczynności zgłoś się do nas! Zostań naszym Ambasadorem-Dobrodziejem 🙂 Jeśli chcesz nam pomóc w zmienianiu mediów społecznościowych w DOBRE social media, zgłoś się do nas!

Liczba potrzebnych wolontariuszy/ek: bez ograniczeń

Wymagane kwalifikacje, umiejętności wolontariusza/ki:
– naturalność i przyjemny sposób bycia
– brak tremy przed wystąpieniami przed kamerą
– umiejętność nawiązywania kontaktów
– uwaga – śmieszna rzecz: własna (ze względów higienicznych) żółta peruka (o dowolnym odcieniu i długości)
Chcemy, aby nasi społecznościowi Ambasadorzy wyróżniali się z tłumu i aby materiały, które nagrywają dotyczące naszych dobroczynnych akcji były wykonywane w żółtej peruce (żółty to obok beżowego nasz fundacyjny kolor).

Korzyści dla wolontariusza:
– zdobycie doświadczenia jako dziennikarz, redaktor prowadzący, influencer
– możliwość poznania ciekawych ludzi
– publikacja na łamach różnych social media
– możliwość stworzenia wspaniałej grupy Dobrodziejów

Wymiar czasu pracy wolontariusz/ki (liczba godz. pracy/tydz, dni tygodnia): totalnie Ty decydujesz, kiedy nagrywasz materiały!

Zgłoś się on-line na wolontariat: