Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody od 1995 roku zajmujemy się ratowaniem dziedzictwa w całym kraju i realizacją projektów dla środowiska w Poznaniu.

Obszar zapotrzebowania w tym szczegółowy opis zadań wolontariusza/ki: Poszukujemy osoby do zaocznego prowadzenia biura [praca zdalna, we własnym lokalu i wybranym czasie]. Przygotowywanie pism i dokumentów, poczty, umów, prowadzenie wybranych rejestrów i spraw. Możliwość elastycznego dostosowania zadań do możliwości i doświadczenia osoby zgłaszającej się. Zapewniamy wprowadzenie. Oczekujemy systematyczności, doświadczenie w prowadzeniu spraw biurowo – administracyjnych mile widziane. Jeden raz w tygodniu spotkanie koordynacyjne w Poznaniu. Poszukujemy wolontariusza, który zechce poświęcić swój czas na wsparcie naszych działań misyjnych.

Liczba potrzebnych wolontariuszy/ek: 1

Wymagane kwalifikacje, umiejętności wolontariusza/ki: Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura, sekretariatu, kancelarii. Dla osób bez doświadczenia możliwość przyuczenia, realizacji szkolenia wprowadzającego w obowiązki.

Korzyści dla wolontariusza: Umowa wolontariatu, ważna pozycja w organizacji, zaświadczenia dla celów własnego CV zawodowego kandydata, inne wg. bieżących ustaleń i oczekiwań.

Wymiar czasu pracy wolontariusz/ki (liczba godz. pracy/tydz, dni tygodnia): Do 10 godzin miesięcznie – do uzgodnienia.

Zgłoś się na wolontariat on-line:

 

Kontakt do organizacji:

Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody