Chrześcijańska Służba Charytatywna-Jesteśmy ogólnopolską organizacją pożytku publicznego (OPP).
Naszą misją jest pomoc ludziom, aby mogli rozwijać się, żyć godnie i szczęśliwie.

Obecnie szukamy wolontariusza/szki do projektu: „Dziecięca Kraina”

Zadania wolontariusza:

Otoczenie opieką każdego dziecka, uczestnictwo w zabawach oraz procesie edukacyjnym dzieci, wspomaganie pracy i wykonywanie poleceń wychowawcy punktu przedszkolnego i nauczyciela wspomagającego.

 Gdzie i kiedy?

Propozycja pracy od 1 grudnia 2013, na okres odpowiadający wolontariuszowi.

Mam możliwość zaproponowania pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo lub mniej, w zależności od możliwości czasowych.

Kogo szukamy?

Zdecydowanie osoby, które lubią prace z dziećmi w wieku od 3 do 5 lat

Co oferujemy?

1. opiekę doświadczonego koordynatora

2. pracę pod okiem profesjonalistów- pedagogów, ( logopeda, psycholog, rehabilitant,  pedagog specjalny, oraz innych)

3. zdobycie doświadczenia i praktyki w pracy w placówce oświatowo opiekuńczej

4. zaświadczenie i rekomendacje dla zaangażowanych wolontariuszy

5. miłą atmosferę

Jak się zgłosić?

Zainteresowanych proszę o kontakt z Panią Ewą Rosochacką:

mail:erosochacka@pociecha.org

telefon:607302057