logo na niebieskim tleWielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych prowadząca Regionalne Centrum Wolontariatu w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie„Praca z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności”.

MIEJSCE: Poznańskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu – „CENTRUM BUKOWSKA” ul. Bukowska 27/29sloneczko

TERMIN: 23-24.11.2013r. (sobota/niedziela) godz. 10.00-17.00

Szkolenie składa się z 4 modułów dot. pracy z osobami niewidomymi, głuchymi, z niepełnosprawnością ruchową oraz z animacji czasu wolnego. Szkolenie będzie miało wymiar przede wszystkim praktyczny, poprowadzą je osoby na co dzień pracujące z osobami z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, koordynatorzy wolontariuszy działających w tym obszarze.

Szczegółowy PROGRAM SZKOLENIA znajduje się TUTAJ

Uczestnicy szkolenia dostaną certyfikaty poświadczające zdobyte umiejętności. Warunkiem udziału w szkoleniu i otrzymania certyfikatu jest udział we wszystkich 4 modułach szkoleniowych.

Po szkoleniu osoby zainteresowane będą mogły podjąć wolontariat  na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Dziękujemy za zgloszenia, rekrutacja została zamknięta, mamy nadzieję, że wkrótce zorganizujemy kolejne szkolenie z tego obszaru.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Wielkopolska Sieć Wolontariatu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością, który jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

sww_logo